Moti këtë fundjavë

Autori:Gazeta Fjala

moti

Moti për sot dhe nesër

Ditën e parë e fundjavës , do të fillojë me vranësira të pjesshme të cilat në mesditë do të jenë më të theksuara e mund të sjellin edhe riga lokale shiu. Temperaturat pritet të shënojnë rënie ato do të sillën në mes 11 e 20 gradë celsius.

Pjesa më e madhe e ditës se dytë të fundjavës, po ashtu, parashihet të jetë me vranësira dhe me reshje lokale shiu. Temperaturat do të lëvizin në mes 12 e 18 gradë celsius.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/moti-kete-fundjave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala