Monaco nuk do më pak se 100 milionë euro për Lemarin

Autori:Gazeta Fjala

auto_lemar1515580944

Liverpooli dhe Arsenali raportohet se janë informuar nga Monaco se duhet të paguajnë 100 milionë euro për shërbimet e anësorit Thomas Lemar.

Arsenali gjatë verës së kaluar ishte shumë afër të siguronte shërbimet e francezit 22-vjeçar, ndërsa në afatin kalimtar të janarit Liverpooli ka hyrë në garë për të që prej shitjes së Philippe Coutinhos te Barcelona për 160 milionë euro.

Monaco raportohet se është duke pritur vetëm oferta prej 100 milionë eurove dhe nuk do të bisedojë për një çmim më të ulët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/monaco-nuk-do-me-pak-se-100-milione-euro-per-lemarin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala