Ministrja Zivic uron Fitër Bajramin

Autori:Gazeta Fjala

03_06_2019_8737163_foto_ministarka

Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic, uron Fitër Bajramin gjithë qytetarëve dhe besimtarëve të fesë islame.

“U dërgoj urimet më të sinqerta me rastin e Fitër Bajramit për të gjithë besimtarët e fesë islame. Uroj që këto ditë festive t’i kaloni në paqe shpirtërore me familjen, fqinjët dhe miqtë dhe ndani gëzimin të cilën ofron shpirti i bashkimit, tolerancës dhe mirëkuptimit të ndërsjellë”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ministrja-zivic-uron-fiter-bajramin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala