Milan prezanton fanellat e reja për edicionin 2017/18 (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

milann_1495182636-6335775

Milan edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellat e para për edicionin e ardhshëm

Skuadra e Milanit përmes faqes së saj zyrtare ka prezantuar fanellat e reje, të cilat vazhdon t’i prodhojë kompania e Adidasit.

Fanellat do të jenë me ngjyrat tradicionale të kuqe dhe të zeza, të cilat duken shumë të bukura.

Sponsor i tyre do të jetë kompania e fluturimeve Fly Emirates. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-prezanton-fanellat-e-reja-per-edicionin-201718-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala