Milan përmbys rezultatin

Autori:Gazeta Fjala

genoa-2-600x360

Milan ka arritur që ta përmbys rezultatin në Genoa

Fillimisht ishte Theo Hernandez që shënoi në minutën e 51-të, kurse Milan e riktheu epërsinë duke shënuar në minutën e 57-të, ku Frank Kessie shënon nga penalltia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-permbys-rezultatin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala