Milan interesohet për mesfushorin katalunas

Autori:Gazeta Fjala

milan

Skuadra nga San Siro është e interesuar të nënshkruajë me mesfushorin katalunas, por nuk do ta ketë mundësinë nëse nuk paguan 30 milionë euro.

Skuadra italiane Milan është e interesuar që të nënshkruajë me mesfushorin e Barcelona, Rafinha.

24 vjecari është duke u shëruar nga një lëndim i gjurit, por gjiganti nga Camp Nou nuk do ta lë të largohet për më pak se 30 milionë euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-interesohet-per-mesfushorin-katalunas/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala