Milan do mesfushorin e Real

Autori:Gazeta Fjala

ceballos

Skuadra italiane është e interesuar të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Los Blancos, megjithëse lojtari tek në verë u transferuar në Santiago Bernabeu.

Milan është duke e përcjellë me kujdes mesfushorin e Real Madrid, Dani Ceballos, raportojnë mediat italiane.

Ish asi i Real Betis ka zgjuar interesim edhe tek Arsenal dhe Liverpool, megjithëse tek në verë ka nënshkruar kontratë me Los Blancos.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-do-mesfushorin-e-real/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala