Milan do Ceballos

Autori:Gazeta Fjala

dani-ceballos-real-madrid-2017_1km5o7qgr9emk1e2x2tu30bwp2

Milan po ndjek talentin e Real Madrid, mesfushorin Dani Ceballos, sipas një raporti nga Sport.

Ish-ylli i Real Betis është po ashtu cak i Arsenalit dhe Liverpoolit, pavarësisht që 21 vjeçari ka nënshkruar për mbretërit gjatë verës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-do-ceballos/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala