Milan do Agueron

Autori:Gazeta Fjala

sergio-aguero-manchester-city_vy769eairvx21imbccy5izb7f

Milan po përgatitet të bëjë një ofertë për Sergio Agueron, raporton Daily Mail.

Raportet pohojnë që Pep Guardiola do ta lejonte Agueron që të largohej, në rast se ata arrijnë që ta sjellin Alexis Sanchez në Manchester City.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-do-agueron/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala