Milan – Arsenal, rezultat shokues pas pjesës së parë

Autori:Gazeta Fjala

miki_1520535344-8707811

Arsenali po fiton 0-2 në “San Siro” kundër Milanit.

antibiotic buy

Ka përfunduar pjesa e parë mes Milanit dhe Arsenalit, e cila po zhvillohet në “San Siro”, shkruan Gazeta Express.

“Topçinjtë” janë duke fituar me rezultat  0-2. Golin për mysafirët e realizoi mesfushori, Henrikh Mkhitaryan, në minutën e 15’të, kurse për 2-0 realizoi mesfushori tjetër, Aaron Ramsey në fund të pjesës së parë.

Arsenali po dominon në “San Siro”, besoni apo jo, Milani nuk ka bërë asnjë goditje në portë në 45 minutat e para.

Cialis Soft buy

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/milan-arsenal-rezultat-shokues-pas-pjeses-se-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala