Mihrija në det, qe çka është lezeti

Autori:Gazeta Fjala

mihrije braha

Mihrije Braha po kalon ditë pushimi në det.

Gruaja e Naim Abazit nuk përton aspak të shfaqë trupin në bikine, ani pse ka kaluar të 50-ta në moshë.

 

Në bikinet me lule, Mihrija shfaqet, duke shikuar nga qielli. Mihrija shpejt pritet të bëhet 52 vjeçe.

opioio

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mihrija-ne-det-qe-cka-eshte-lezeti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala