MI investon në asfaltimin e rrugëve të Lipjanit

Autori:Gazeta Fjala

unnamed

Rrugët e tri fshatrave të Lipjanit, pritet të asfaltohen këto ditë, shkruan Gazeta Fjala.

Investimi për asfaltimin e rrugëve të fshatit Gadime e Epërme, Smallushë dhe Sllovi, është bërë nga Ministria e Infrastrukturës.

Ky projekt infrastrukturor do të kushtojë 439 milionë e 916 mijë e 54 euro.

Ndërtimi i kësaj rruge do të lehtësoj qarkullimin e banorëve të këtyre tri fshatrave si dhe zhvillimin e tyre. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mi-investon-ne-asfaltimin-e-rrugeve-te-lipjanit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala