Messi dëshiron qëndrimin e këtij futbollisti te Barcelona

Autori:Zekirja Shabani

messi

Lionel Messi beson se Barcelona “ka nevojë” të bisedoj rreth së ardhmes së Ousmane Dembele për qëndrimin e tij te skuadra katalunase, shkruan GazetainFokus.

Reprezentuesi i Francës ka qenë i lidhur ngushtë me Arsenalin përpara afatit kalimtar të transferimeve të muajit janar. /GazetainFokus

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/messi-deshiron-qendrimin-e-ketij-futbollisti-te-barcelona/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala