Messi: Barça i trembet vetëm këtyre dy skuadrave në Champions League

Autori:Gazeta Fjala

messi_1487761305-4707636

Man City dhe PSG-ja janë dy skuadrat favorite për Champions Leaguen.

Sipas Lionel Messit, Manchester City dhe PSG-ja janë favorite për Ligën e Kampionëve së bashku me Barcelonën, ndërsa nuk e përjashton as Real Madridin.

“Momentalisht, Man City është një ndër ekipet më të forta në Evropë, gjithashtu edhe PSG-ja”, u shpreh Messi.

“Por, ka edhe shumë deri në fund dhe nuk e përjashtoj as Real Madridin si kandidatë për të triumfuar në Champions, për shkak të kualitetit dhe eksperiencës. Më pas është edhe Bayern Munich që kanë një skuadër të fortë dhe do të luftojnë deri në fund, por aktualisht; City dhe PSG janë më të mirat”, shtoi ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/messi-barca-i-trembet-vetem-ketyre-dy-skuadrave-ne-champions-league/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala