Mediat serbe çmenden pas moderatores, ja çfarë shkruajnë për Gea Brahën

Autori:Gazeta Fjala

GEAFOTO-463x433 (1)

Gea Braha është një ndër femrat e ekranit që bie në sy nga format dhe pamja e saj. Moderatorja e “ Bar Skedina” e ka nisur karrierën e saj si velinë në “Fiks Fare”

Moderatorja seksi ka tërhequr vëmendje dhe është komentuar nga shtypi serb për format dhe bukurinë. Vetë Gea shpërndau në ´´Insta story´´ lajmet që kishin publikuar disa media rreth saj.

E lumtur nga këto artikuj ajo vendos ti shpërndaj me ndjekësit komplimetet që ka marrë . Vlen për tu rikujtuar që mediat serbe shkruajn shpesh për bukuroshet shqiptare, dhe nuk i kursejnë komentet pozitive .

Moderatorja Gea para disa ditësh ishte e pranishme dhe gjatë derbit Tirana – Partizani, ku mori dhe një propozim për martesë. Nuk i mungoi vëmendja e të gjithë tifozëve në stadium. Moderatorja është bërë tashmë e njohur në Ballkan dhe shkrimet për të nuk kanë mbarim dhe sidomos nga mediat serbe.

GEAFOTO-463x433 (1)

geaa

gea4

gea3-1

gea2

gea1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mediat-serbe-cmenden-pas-moderatores-ja-cfare-shkruajne-per-gea-brahen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala