Mediat gjermane, Dembele kalon në Barcelonë

Autori:Gazeta Fjala

dembele

Lojtari i Borussia Dortmund, Ousmane Dembele, ka arritur marrëveshje në terma personal me Barcelonën, shkruan Bild.

Kjo media gjermane shkruan se sulmuesi 20 vjeçar po shihet si zëvendësim ideal për Neymarin që u largua në drejtim të Parisit.

Artikulli nuk bën të ditur nëse edhe klubet kanë arritur marrëveshje dhe për çfarë shifrash bëhet fjalë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mediat-gjermane-dembele-kalon-ne-barcelone/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala