Më këtë rezultat mbyllet ndeshja, Huesca – Real Madrid (VIDEO)

Autori:Zekirja Shabani

real-1

Real Madridi ka fituar minimalisht 1-0 si mysafir i Huescas në kuadër të xhiros së 15-të në La Ligën spanjolle, shkruan Gazeta inFokus.

Golin e vetëm në këtë takim e ka realizuar Gareth Bale në minutën e 8-të.

Më këtë fitore Reali kalon në pozitën e katërt në tabelë më 26 pikë, ndërsa Huesca mbetët e fundit në tabelë më vetëm 7 pikë./Gazeta inFokus/

https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2018/12/real-gol-1.mp4?_=1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/me-kete-rezultat-mbyllet-ndeshja-huesca-real-madrid-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala