Me drogë në dorë Era Istrefi kap në momentin e sikletshëm

Autori:Gazeta Fjala

ls3-734x460 (1)

Era Istrefi ka postuar një video të vëllait të saj të vogël, i cili shihet me një cigare hashash në dorë.

Këngëtarja shihet në video teksa ndodhet në makinë me vëllain e saj, Bledin dhe me një nga miqtë e saj.

Në këtë video ku ata shihen duke kaluar kohë të mirë bashkë e duke dëgjuar muzikë, na merr sytë një gjë në dorën e Bledit.

Në dorën me të cilën mbante telefonin, ai duket se mban edhe diçka tjetër, një cigare kanabis.

Duket se kjo gjë nuk e ka bezdisur fare Erën që e ka postuar videon në Instagramin e saj.

ls6

ls5

ls2

ble1

ble2

ble5

ble6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/me-droge-ne-dore-era-istrefi-kap-ne-momentin-e-sikletshem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala