Mbyllen pjestë e para në gjashtë takimet e Ligës së Kampionëve

Autori:Gazeta Fjala

26118ee0645255805cae6d0999feb553s

Në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve është duke u zhvilluar xhiroja e tretë, shkruan Gazeta inFokus.

PSG dhe Real Madridi po fitojnë si mysafir me rezultate minimale, ndërsa Juventusi është duke u befasuar nga Lokomotiva e Moskës.

Fitore janë duke shënuar dhe Tottenhami me Manchester Cityn.

Dueli i vetëm i cili është duke u luajtur baras është ai ne mes Olympiacos Piraeus dhe Bayern Munchiut.

Më poshtë keni rezultatet komplete pas 45 minutave të parë./Gazeta inFokus/

screen-21.49.3322.10.2019

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mbyllen-pjeste-e-para-ne-gjashte-takimet-e-liges-se-kampioneve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala