Mbrojtësi i Liverpoolit nënshkruan kontrat të re me klubin

Autori:Zekirja Shabani

liverpool-3

Mbrojtësi i Liverpoolit Joe Gomez ka nënshkruar një marrëveshje të re pesëvjeçare me klubin nga Anfield, shkruan GazetainFokus.

21-vjeçari është aktualisht i lënduar, por Reds kanë qenë të vendosur për të siguruar të ardhmen afatgjatë të reprezentuesit të Kombëtares angleze. /GazetainFokus.

bbbbb-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mbrojtesi-i-liverpoolit-nenshkruan-kontrat-te-re-me-klubin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala