Mbrëmje romantike me qirinjë, Genta Ismajli shijon pamjen nga deti në Turqi

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_2-106

Genta Ismajli e ka kaluar një mbrëmje romantike në Turqi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, ndodhet në Turqi, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me pamje nga deti, në tavolinë shihet ushqim e qirinjë, detaje të cilat zbulojnë se ajo e ka kaluar një mbrëmje romantike.

“Duke e shijuar mbrëmjen time të bukur në Stamboll”, ka shkruar Genta pranë imazhit mirëpo nuk ka treguar se kush po e shoqëron./

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mbremje-romantike-me-qirinje-genta-ismajli-shijon-pamjen-nga-deti-ne-turqi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala