Matip shënon në portën e vet, Bayern 1:1 Liverpool

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_2-4-600x310

Bayern Munich e ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Liverpoolit, në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, e cila është duke u zhvilluar momentalisht në Allianz Arena.

Joel Matip shënoi në portën vet në minutën e 38-të, duke i kthyer në lojë vendasit.

Tani, rezultati pas dy ndeshjeve është 1:1 dhe siç qëndrojnë gjërat Liverpooli kalon në çerekfinale.

Tani, rezultati pas dy ndeshjeve është 1:1 dhe siç qëndrojnë gjërat Liverpooli kalon në çerekfinale.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/matip-shenon-ne-porten-e-vet-bayern-11-liverpool/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala