Marriner e referon përballjen ndërmjet Manchester Unitedit dhe Arsenalit

Autori:Gazeta Fjala

15151427_655744631264394_1962842071_n

Andrre Mariner është referi i cili do të ndajë drejtësinë e derbit ndërmjet Manchester Unitedit dhe Arsenalit.  Ndihmës të tij do të jenë: Simon Beck, Andy Garratt dhe Michael Oliver.

Ndeshja ndërmjet Manchester Unitedit dhe Arsenalit do të zhvillohet të shtunën nga ora 13:30 në kuadër të javës së njëmbëdhjetë në Premier Ligë.

Aktualisht, Arsenali është në vendin e katërt me 24 pikë, ndërsa Manchester Unitedi renditet në vendin e gjashtë me 18 pikë./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/marriner-e-referon-perballjen-ndermjet-manchester-unitedit-dhe-arsenalit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala