Marcelo me më së shumti asiste për pozitën e vet

Autori:Gazeta Fjala

marcelo-ko

Marcelo shënoi asistin e tij të 10-të në La Liga mbrëmë në stadiumin Balaidos, ku Real Madrid mposhti Celta Vigton me rezultat 1:4.

Braziliani asistoi për Karim Benzema-n në golin e tretë të mbretërve.

Prej pesë ligave më të mëdha evropiane, Marcelo udhëheq për më së shumti asiste që vijnë nga futbollistët që luajnë në pozitën e mbrojtësit të majtë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/marcelo-me-me-se-shumti-asiste-per-poziten-e-vet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala