Maqedonia – Kosova, ky është rezultati pas pjesës së parë

Autori:Gazeta Fjala

Basketball-topi-ne-kosh-tjeter

Kosova ka shkuar në pushim me epërsinë e një pike, pasi është duke e mposhtur Maqedoninë 41:40.

Ka përfunduar pjesa e parë mes Kosovës dhe Maqedonisë ku janë duke triumfuar “Dardanët” me rezultat të ngushtë 41:40.

“Dardanët” kanë arritur ta mposhtin 22:19 Maqedoninë në çerekun e parë, derisa pas çerekut të dytë, rezultati është 41:40, shkruan Gazeta Express

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/maqedonia-kosova-ky-eshte-rezultati-pas-pjeses-se-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala