Mane e bon “sefte” i pari për Liverpoolin këtë sezon në Champions

Autori:Gazeta Fjala

liverpool-1-1-600x360

Sadio Mane ka shënuar golin e tij të parë për Liverpoolin këtë sezon

Ai ka shënuar në minutën e nëntë ku është asistuar nga Firmino, edhe pse punë kryesore e kreu vetë.

Ky është goli i parë në këtë sezon i Liverpool pasi që ata pësuan humbje në ndeshjen e parë kundër Napolit me rezultat 2-0

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mane-e-bon-sefte-i-pari-per-liverpoolin-kete-sezon-ne-champions/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala