Man United e nis me fitore dhe spektakël sezonin e ri në Premierligë

Autori:Gazeta Fjala

uni_1502643218-9314661

Manchester Unitedi e ka mposhtur 4:0 West Ham Unitedin, duke dhuruar spektakël për gjithë të pranishmit në “Old Trafford”.

Manchester Unitedi e ka nisur sezonin e ri në Premierligë me fitore prej 4:0 ndaj West Ham United, ku djelmoshat e Jose Mourinhos dhuruan spektakël në “Old Trafford”.

Dy gola i shënoi sulmuesi, Romelu Lukaku (33’ dhe 52’), duke debutuar kështu në mënyrën më të mirë me fanellën e “Djajve të Kuq” në Premierligë.

Golat tjerë i shënuan: Anthony Martial (87’) dhe Pogba (90’). /Gazeta Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/man-united-e-nis-me-fitore-dhe-spektakel-sezonin-e-ri-ne-premierlige/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala