Madrid synon talentin e City-t

Autori:Gazeta Fjala

bbb

Real Madrid po e vëzhgon talentin e Manchester City-t, Brahim Diaz, sipas OK Diario.

Përfaqësuesi i Spanjës U-21, ka shkëlqyer në turneun para-sezonal të City-t, dhe ka shënuar kundër Real Madridit në turneun ICC në SHBA.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/madrid-synon-talentin-e-city-t/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala