Lutfi Haziri, larg debateve politike, pëlqen të qëndrojë afër gruas

Autori:Gazeta Fjala

LUTAAA

Kryetari i Komunës së Gjilanit duket të jetë tejet i përkushtuar ndaj familjes së tij.

Ani pse Lutfi Haziri mbanë edhe postin e nënkryetarit të LDK-së, këto ditë fushate ai nuk po duket aspak aktiv.

Haziri ka zgjedhur të qëndrojë afër bashkëshortes së tij, Myrvetes.

71326596_642863869573531_8721872263596474368_n

Çifti në fjalë bukur shpesh dashurinë që kanë ndaj njëri-tjetrit nuk përtojnë ta tregojnë edhe publikisht.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lutfi-haziri-larg-debateve-politike-pelqen-te-qendroje-afer-gruas/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala