“Luciferi” mbërthen Kosovën (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_2-2-650x358

Kosova po përballet me valën e të nxehtit të quajtur “Lucifer”.

Drejtori i Klinikës Emergjente në QKUK, Basri Lenjani, ka thënë se numri i personave që po kërkojnë trajtim mjekësor nga i nxehti është rritur ndjeshëm. (Video: Reuters)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/luciferi-mberthen-kosoven-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala