Lorik Cana uron Kosovën

Autori:Gazeta Fjala

14192541_618964558275735_3211369267517585502_n

Futbollisti dhe kapiteni që tashmë është tërhequr nga Kombëtarja e

Shqipërisë, Lorik Cana, e ka uruar Përfaqësuesen e Kosovës për rezultatin pozitiv të arritur kundër Finlandës.

Cana, urimin e ka bërë përmes faqes zyratar në ”Facebook”.

”Një urim Përfaqësueses së Kosovës për rezultatin e parë pozitiv dhe lojën”, ka shkruar Cana./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lorik-cana-uron-kosoven/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala