Liverpool do ta huazojë një sulmues

Autori:Gazeta Fjala

klopp

Pas dy vjetësh të problemeve me gjurin, sulmuesi i Reds ka regjistruar vetëm një paraqitje këtë edicion, ndaj mund të huazohet gjatë janarit.

Sulmuesi i Liverpool, Danny Ings, kërkohet nga disa skuadra të Premierligës, si huazim, në afatim kalimtar të janarit.

Ings ka regjistruar vetëm një paraqitje me Liverpool këtë edicion, pasi është goditur nga lëndimi i gjurit për dy vjet radhë.

Crystal Palace, Newcastle dhe West Ham janë të interesuara për Ings, ndërsa raportohet që edhe Brighton, Stoke dhe West Brom mund të bëjnë oferta për të.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/liverpool-do-ta-huazoje-nje-sulmues/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala