Livepool pa Coutinho-n në Etihad

Autori:Gazeta Fjala

coutinho-1

Liverpool këtë fundjavë udhëton për në Etihad Stadium për tu ndeshur me Manchester City.

Por skuadra e Jurgen Klopp atje do të kërkojë pikë pa mesfushorin Philippe Coutinho, shkruan Goal.com.

Braziliani është lënë jashtë skuadrës për këtë takim dhe këtë e ka konfirmuar vetë trajneri Klopp.

Ai ka thënë se futbollistit i duhet ende kohë të kalojë në fitnes dhe kjo ka qenë arsyeja që ai po mungon në këto javët e para të Premier League.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/livepool-pa-coutinho-n-ne-etihad/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala