Lionel Messi, egjeli i Espanyolit (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

messi_1504942363-4821110

Barcelona dhe Espanyol do të përballen nga ora 20:45, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së tretë të La Ligës

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e derbit katalunas.

Ylli argjentinas i ka shënuar 17 gola Espanyolit, 15 prej të cilave i ka realizuar në La Liga, shkruan Mundo Deportivo, përcjell Express.

Mbetet të shihet nëse edhe sonte mbrëma Messi do të gjej rrugën deri te goli.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lionel-messi-egjeli-i-espanyolit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala