Lind e dashura e Cristiano Ronaldo’s

Autori:Gazeta Fjala

ronaldo

Erdhi në jetë vajza e Cristiano Ronaldo’s!

Georgina Rodriguez, 22-vjeçare, ka lindur një vajzë në një spital në Madrid, pranë shtëpisë së futbollistit, raportojnë mediat spanjolle.

Ronaldo postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke bërë të ditur lajmin, me përshkrimin: “Alana Martina erdhi në jetë. Të dyja, Georgina dhe Alana janë shumë mirë. Jemi shumë të lumtur”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lind-e-dashura-e-cristiano-ronaldos/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala