Lemar te Arsenal në janar

Autori:Gazeta Fjala

lemar

Arsenal është pajtuar me Monaco për transferimin e sulmuesit Thomas Lemar.

Ky akord ka ardhur pas një dështimit që francezi të kalojë në Emirates Stadium para mbylljes së afatit kalimtar.

Edhe futbollisti është pajtuar që të bashkohet me topçinjtë. Marrëveshja raportohet se kap vlerën e 250 mijë funtave në javë për pesë vjet.

Madje thuhet se kjo blerje nuk lidhet me largimin/qëndrimin e Alexis Sanchez.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lemar-te-arsenal-ne-janar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala