LDK nuk do kredi për autobusët (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Prishtina pritet që shumë shpejt të bëhet me autobusë të rinj të cilët u blenë me kredi nga trafiku Urban dhe Komuna e Prishtinës.

Por, opozita po thonë se ky projekt ishte kryer nga qeverisja e kaluar e LDK-së dhe se nuk kishte nevojë për t’u futur në borxh.

Përgjigje për këtë ka nënkryetari i kryeqytetit, Dardan Sejdiu.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ldk-nuk-do-kredi-per-autobuset-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala