Latifi mposht Tysonin (Video)

Autori:Gazeta Fjala

latiffff

Ilir Latifi ka fituar luftën ndaj Tyson Pedro në UFC

Kosovari Ilir Latifi është kthyer fuqishëm në UFC, për të fituar ndaj Tyson Pedro me vendim unanim të gjyqtarëve.

Latifi mposhti kundërshtarin për 15 minuta, por pa arritur që ta nokautonte.

Pikët e gjyqtarëve, shkuan të gjitha për Latifin i cili pas 3 raundeve u shpall fitues me 29-28, 29-28 dhe 30-27. /Expresss/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/latifi-mposht-tysonin-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala