Largimi i Cristiano Ronaldos varet nga Neymari

Autori:Gazeta Fjala

cristiano-ronaldo-neymar-ww8uh7br3ll813drf79uotsd7_1516959541-2034993

Cristiano Ronaldo do të lejohet të largohet nga Real Madridi vetëm nëse gjiganti spanjoll e blen superyllin brazilian, Neymarin, sipas të përditshmes spanjolle “AS”.

Gazeta spanjolle raporton se Ronaldo dëshiron t’i bashkohet Manchester Unitedit, por “Los Blancos” do ta lejojnë atë të ikën vetëm nëse transferohet Neymari verën e ardhshme.

Madje, Ronaldo mund të përdorët në kuadër të marrëveshjes së Real Madridit për blerjen e Neymarit nga PSG-ja.

Superyllit portugez do t’iu mohohej rikthimin në “Old Trafford” në këtë mënyrë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/largimi-i-cristiano-ronaldos-varet-nga-neymari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala