Lajm i mirë për ata që s`e duan borën, ja temperaturat gjatë fundjavës

Autori:Gazeta Fjala

moti-n-euml-shkup-deri-n-euml-14-grand-euml-celsius-hd_1476469356-1977378

Sipas parashikimeve të meteorologëve, në fundjavë pritet të mbajë mot më i ngrohtë, kryesisht me diell.

Gjatë orëve të mbrëmjes vranësirat do të shtohen, e vende-vende priten edhe mundësi për reshje shiu.

Temperaturat e ajrit në fundjavë do të rriten mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 2C deri në 6C, e maksimalet nga 9C deri në 17C.

Shtypja atmosferike do të rritet rreth vlerave normale, por në fillim të javës së ardhshme sërish pritet të pësojë rënie.
Cialis Soft purchase

antibiotic purchase

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-se-duan-boren-ja-temperaturat-gjate-fundjaves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala