Lajm i madh për Prishtinën

Autori:Gazeta Fjala

fc prishtina
FC Prishtina vazhdon me aktivitete në Gjermani.

Kësaj radhe, ekipi U-15 i saj do të merr pjesë në turneun “Iserlohner Cup 2017”, i cili do të mbahet më 21 dhe 22 janar.

Klubi bardh e kaltër do të përfaqësohet me këta futbollistë të talentuar: Fatos Sinani, Ron Arifi, Lorik Kamberi, Rron Mustafa, Altin Llumnica, Gentian Gashi, Gentris Leci, Merdijan Sejdiu, Erjon Morina, Arbër Xheladini, Jon Krajkova dhe Gent Krasniqi. Trajner: Ali Osmani. Menaxher: Arsim Thaçi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lajm-i-madh-per-prishtinen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala