Lajm fantastik për motin në Kosovë

Autori:Gazeta Fjala

auto-motii1424556712

Nga sot do të ketë rritje të temperaturave në Kosovë , ka parashikuar Instituti Hidrometeorologjik Kosovës.

Sipas IHMK-së  nga dita e sotme pritet të vijnë masat e ajrit nga ana e jug-perëndimit të cilat do të zbusin gjendjen e acarit.

Temperaturat maksimale pritet që të arrijnë deri në 1 gradë Celcius.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/lajm-fantastik-per-motin-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala