Labinot Tahiri mbeti jashtë Kuvendit, akuzon AAK-në se vjedhi vota (Video)

Autori:Gazeta Fjala

hqdefault

Labinot Tahiri, i njohur së pari si këngëtar e pastaj si humanist, vetën e pa edhe në politikë.

Madje, mandatin e kaluar të legjislativit ishte pjesë e Kuvendit nga radhët e AKR-së.

Por, kësaj radeh, me synimin e njëjtë që të bëhet pjesë e Kuvendit, vendosi të garoj për AAK-në e Ramush Haradinajt, shkruan gazeta inFokus.

E nga kjo mbeti i hidhëruar, pasi thotë që beson se mbeti jashtë Kuvendit të Kosovës pasi ia vodhën votat.

E këtë, kryesisht në zonën e Dukagjinit./Gazeta inFokus/

hqdefault

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/labinot-tahiri-mbeti-jashte-kuvendit-akuzon-aak-ne-se-vjedhi-vota-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala