Ky rajon i Kosovës kalon një 24 orësh pa asnjë incident

Autori:Gazeta Fjala

Untitled design

Në raportin 24 orësh Policia e Kosovës njofton shkurtimishtë për ngjarjet që ndodhin në të gjitha rajonet e Kosovës, shkruan Gazeta Fjala.

Në këtë raport të Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit nuk është raportuar për ndodhi të ndryshme, si gjoba në komunikacion, aksidente me fatalitet, aksidente me të lenduar, arrestime.

Kjo është e pazakonshme pas që Policia në raportin e saj njofton për ndodhi të ndryshme.

Ndërsa në statistikat e përgjithshme të Policisë së Kosovës, për të gjitha rajonet gjatë 24 orëve të fundit raportohet se me aksidente fatale ka pësuar 1 person, me aksidente me të lenduar 8, me aksidente pa të lenduar 29, tiketa të shqiptuara 744, arrestime 15, në mbajtje 9./GAZETA FJALA/

screen-14.59.12[20.01.2019]

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ky-rajon-i-kosoves-kalon-nje-24-oresh-pa-asnje-incident/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala