Ky është futbollisti 44 vjeçar që akoma luan në Superligën e Kosovës

Autori:Zekirja Shabani

drnic-a-852x460 (1)

Javë më parë, lojtari dhe kapiteni i Drenicës, Sami Geci mbushi 44 vite, shkruan Gazeta inFokus.

Geci edhe pse në moshë vazhdon të luaj akoma për Drenicën në Superligë dhe është lojtari më në moshë që luan akoma futboll në Kosovë.

Futbolli kosovar nuk njehë tjetër 44 vjeçar që luan akoma përveç Sami Gecit.

Geci përveç profesionit si futbollist është edhe pjesëtarë i Policisë së Kosovës./Gazeta inFokus/

geci

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ky-eshte-futbollisti-44-vjecar-qe-akoma-luan-ne-superligen-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala