Kushtet që ti ofron stadiumi i Kikës, nuk ti ofron as “Camp Nou”

Autori:Zekirja Shabani

stadiumi-i-kikes-852x460

Stadiumi i skuadrës së Kikës, ekip që bënë pjesë në Ligën e Parë të Kosovës ka tribuna interesante që nuk i ka thuajse asnjë stadium në botë, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen e fundit te luajtur në stadiumin e Hogoshtit, ndërmjet Kikës dhe Istogut në kuadër të 1/8 se finales së Kupës së Kosovës, shikuesit e kanë përcjellë takimin nga disa disa kolltuke të vendosura në vend të ulëseve./Gazeta inFokus/

hogosht-768x512

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kushtet-qe-ti-ofron-stadiumi-i-kikes-nuk-ti-ofron-as-camp-nou/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala