Kujtime të cilat nuk zbehen: Ardiana Rama ka publikuar fotografinë nostalgjike kur është shpallur Miss

Autori:Gazeta Fjala

71888100_3058414307518295_4009014772933591040_n-780x439

Ardianës i është kujtuar se si është dukur në fillim të rinisë së vet, ndërsa shumica konsiderojnë që dilema nuk ka – me kalimin e viteve, gjithnjë e më atraktive

Kanë kaluar 18 vjet që kur Ardiana ka marrë titullin “Miss Vushtria”, ndërkaq bukuria e saj nuk po zbehet,

Ish-bukuroshja, e njohur edhe si këngëtare, aktore, këshilltare politike, “qeras” miqtë me dy fotografi të cilat i ka publikuar në rrjetet shoqërore.

71578934_10157863638594015_2775689642299621376_n

Miss-i i dikurshëm, sot duket njësoj mirë, mirëpo megjithatë dukshëm ndryshe. Dhe që vërtet ashtu mendojnë edhe miqtë dhe adhuruesit e saj të shumtë.

Sot karriera e saj është e avancuar, ndërkaq Ardiana edhe më tutje arrin të tërheqë dhe të joshë me dukjen e saj, me të drejtë mund të themi, sfiduese.

71529140_1361400210702710_7828587252929265664_n (1)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kujtime-te-cilat-nuk-zbehen-ardiana-rama-ka-publikuar-fotografine-nostalgjike-kur-eshte-shpallur-miss/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala