Kryetari Veliu pozon para eskavatorit, qytetarët mbeten të bllokuar

Autori:Gazeta Fjala

agim veliu

Fshtatrat e komunës së Podujevës, të udhëhequr nga Agim Veliu pothuajse janë bllokuar nga të reshurat e borës.

Qyetetarët kanë dëguar fotografi në redaksi të Gazetës Fjala, që tregojnë gjendjen e rëndë dhe apelojnë për ndihmë.

Në anën tjetër, kryetari Agim Veliu ka postuar në llogarinë e tij në Facebook fotografi para një eskavatori thuajse të ngrirë.

Qytetarët i kanë kërkuar atij në komente, ta vë në punë atë e të mos bëj fotografi.

Jeton Sokoli: “Pershendetje zotri Kryetar Agim veliu fshati llug osht ibllokuar prej bore ska dalje hiq kuosht ndima ekomunes okryetar”.

Elmaz Rexhepi: “Elmaz Rexhepi kallaj o me ba selvi para tina po qite npun shoq” /Gazeta Fjala/

agimi

podujeva

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kryetari-veli-pozon-para-eskavatorit-qytetaret-mbeten-te-bllokuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala