Krasniqi: PDK do të jetë në seancën e 4 shtatorit

Autori:Gazeta Fjala

krasniqi_memli-640x360

Anëtarët e Partisë Demokratike të Kosovës janë mbledhur sot sërish.

Pas takimit, deputeti Memli Krasniqi, ka bërë me dije se ata do të marrin pjesë në seancën e 4 shtatorit ku do të diskutohet për kufijtë.

“Ne e rikonfirmojmë mendimin tonë që e shprehu edhe dje kryetari Veseli – jemi pro dialogut dhe e shohim si instrument të mirë për të arritur qëllimet e Kosovës pa e cenuar integritetin territorial”.

“Do të marrin pjesë në seancën e 4 shtatorit, këto qëndrime qe tash i kanë partitë tjera ne i mbrojmë shumë gjatë si PDK”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/krasniqi-pdk-do-te-jete-ne-seancen-e-4-shtatorit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala