KQZ mban mbledhje me dyer të mbyllura

Autori:Gazeta Fjala

kqz-2_7652-852x460

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur mbledhjen pothuajse qe një orë.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, pas helmimit të 26 zyrtarëve nga zarfet që kanë ardhur nga Serbia po zhvillon një mbledhje.

Mësohet se kjo mbledhje po mbahet me dyer të mbyllura.

Më herët është raportuar se gjendja shëndetësore e të helmuarve tanimë është stabile dhe asnjëri nga ta nuk është në rrezik për jetë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kqz-mban-mbledhje-me-dyer-te-mbyllura/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala